Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Aşı olmam konusunda sıkıntı yok... Gerekeni yaparım

Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs aşısıyla ilgili önemli bir açıklama geldi. Cuma namazı sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BionTech CEO'su Uğur Şahin ile bizzat görüştüğünü ifade etti. Erdoğan, "Olay sadece Çin değil, Çin'in dışında Rusya ile de görüşmeler var. Konuyla ilgili olarak da şahsen benim aşı olmak konusunda sıkıntım söz konusu değil. Burada sağlık söz konusudur. Tabii ki bizler de sağlığımızı korumak için gerekeni yapacağız." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2020 15:11
Değiştirme Tarihi: 04.12.2020 15:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Aşı olmam konusunda sıkıntı yok... Gerekeni yaparım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

AŞI KONUSU

Çeşitlilik var. Uğur Bey (Uğur Şahin) ile ben de bizzat görüştüm. Olay sadece Çin değil, Çin'in dışında Rusya ile de görüşmeler var. Konuyla ilgili olarak da şahsen benim aşı olmak konusunda sıkıntım söz konusu değil. Burada sağlık söz konusudur. Tabii ki bizler de sağlığımızı korumak için gerekeni yapacağız. 

Temennimiz bir an önce vatandaşlarımızı bu beladan kurtarmaktır.

KADİR TOPBAŞ'IN SAĞLIK DURUMU

 Bu sabah oğlu ile görüştüm. Şu anda daha iyiye gidiyor dedi. Maalesef bir sıkıntılı dönemi atlattı. 15-16 gün önce kendisiyle görüştüğümde durum böyle değildi. Sonrasında olumsuz bir hava esti. Temenni ederiz ki yoğun bakımdan bir an önce çıkar. Duadayız."