Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs vakalarıyla ilgili önemli açıklama!

Gelen son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, artan koronavirüs vakaları sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Vakalarda kısmi artış yaşansa da salgının hale kontrol altında olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü bir müjde duyuracaklarını belirterek, "Cuma günü bu müjdeyi tüm milletimize vermek suretiyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 19.08.2020 17:29
Değiştirme Tarihi: 19.08.2020 17:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs vakalarıyla ilgili önemli açıklama!

Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni'nde çok önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, artan koronavirüs vakalarıyla ilişkin açıklamalarda bulundu. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni'nde konuştu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüsle ilgili olan açıklamalarından satır başları;

"Dünyanın birçok ülkesinde koronavirüs nedeniyle yatırımlar durmuşken Türkiye özgün bir yol izliyor.
Ekonomimizi tekrar büyüme trendine sokmaya gayret ediyoruz. Dünya genelinde 800 bin insanın ölümüne neden olan bir sağlık krizinin üstesinden gelmek kolay değildir.

Salgın günlük yaşantımızın her alanını etkilemiştir. Ülkemiz bu salgını en başarılı şekilde yöneten nadir ülkelerden biridir. Son dönemde vaka sayılarında kısmi bir artış yaşansa da salgın halen kontrolümüz altındadır. Turizm sektörümüz toparlanmaya başlamıştır.

Ülkemiz kaynaklı olmayan bazı sıkıntılarla karşılaşsak da, Türk ekonomisi salgın öncesi ivmesini tekrar yakalamış görünüyor."