Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurmuştu: Sancaktepe'deki salgın hastanesinin yapımına başlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüsle mücadele kapsamında dün salgına yönelik yeni açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı, bu kapsamda İstanbul'da Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe'de iki yeni salgın hastanesi  yapılacağını duyurmuştu. Sancaktepe'deki çalışmalar bugün başladı.

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 10:45
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 11:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısının ardından yaptığı açıklamada koronavirüs salgınıyla  İstanbul’a iki yeni salgın hastanesi yapılacağını söyledi. Yapılacak hastanelerden biri olan Sancaktepe’de çalışmalar başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İSTANBUL'A İKİ YENİ SALGIN HASTANESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun bir çalışmayla Yeşilköy Atatürk Havalimanı alanında bin yataklı bir hastanenin plan-proje çalışmasının şu anda hızla devam ettiğini, aynı şekilde Sancaktepe’de de yine bin yataklı bir hastane yaptıklarını belirterek, "Bunları süratle, şöyle 45 gün içerisinde bitireceğiz ve buraları da tamamıyla insanımızın, halkımızın hizmetine sunacağız." diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sancaktepe’de yapılacak olan salgın hastanesi için çalışmalar başladı.İş makineleri ve kamyonların hastane yapılacak alanda çalışmaları devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.