Cuma mesajları 2022: En Güzel ve anlamlı resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları her hafta olduğu gibi bu hafta da milyonlarca kişi tarafından araştırılıyor. Ancak en çok 2022 yılına ait yeni, resimli değişik Cuma mesajları rağbet görüyor. Cuma günleri gönderebileceğiniz en güzel, en anlamlı resimli ve yazılı cuma mesajları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 23:40
Değiştirme Tarihi: 27.01.2022 23:40
Cuma mesajları 2022: En Güzel ve anlamlı resimli Cuma mesajları

Bugün günlerden Cuma! Akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları burada. Resimli Cuma Mesajları seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Resimli cuma mesajları 2020 yılında kısa ve anlamlı Cuma sözleri kullanılarak paylaşılmaya devam ediyor. 6 Kasım 2020 Cuma günü yeni Cuma mesajı göndermek isteyen kişiler farklı dijital platformlar üzerinden mesajlarını iletiyorlar. İşte kolaylıkla paylaşılabilecek en güzel cuma mesajları anlamlı, yeni cuma sözleri…

CUMA MESAJLARI 2022

Yeni gün ülkemize barış, sevgi, huzur ve kardeşlik getirsin. Bu cuma yeniden birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze vesile olsun. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Cumalar…

Bugün her zamanki gibi bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız Mübarek Olsun!

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı cumalar dilerim.

Cuma‘mız, Maddi, manevi hastalıklarımıza şifa, Sıkıntılarımıza ferahlık, Günahlarımıza af vesilesi olsun İnşallah ! Âmin. Hayırlı Cumalar

Haber ile ilgili metin girin!.

Kalplerimiz mesrûr, Ayıplarımız mestûr, Günahlarımız mağfûr, Dünyamız mamûr, Ahiretimiz mamûr, İçimiz, dışımız pürnûr ola, Ahir ve akıbetimiz hayrola, Alem-i islamın ittifakı bir an önce ola…… Cumanız mübarek ola…

Hazreti Yusuf’un kuyuda, Hazreti Musa’nın Tur dağında, Hazreti Yunus’un balık karnında, Hazreti Muhammed’in a.s.m. Hira dağında yaptıkları bütün dualar üzerinize olsun Cumanız Mübarek Olsun!

Gönlünüz imanla, Kalbiniz Kur’anla, fikriniz islamla dolsun. Yuvanıza muhabbet kalbinize Hazreti Muhammedin a.s.m. aşkı dolsun, Dualarınız kabul olsun Cumanız Mübarek Olsun!

Kur’ân, hayatı okumaktır… Kur’ân, Cenâb-ı Hakk’ın ziyafet sofrasına oturmaktır… Kur’ân okumak, Cenâb-ı Hak’la hasbihâl etmektir. Kur’ân, dünya ve âhireti anlamaktır… Hayırlı cumalar, sağlıklı huzurlu bereketli afiyetli Cumanız Mübarek Olsun! inşaAllah.

Hz. Peygamber (sav), sahibi bulunduğu maldan en fazla infak eden insandı. O’ndan herhangi birşey istenirse az veya çok mutlaka birşey verirdi. Verdiğinden dolayı duyduğu sevinç ve neşe, alan kişinin sevincinden daha fazlaydı. Cumamız mübarek olsun.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!

Haber ile ilgili metin girin!.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Selam ve DUA ile… Hayırlı Cumalar.

Af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah Allah’ın Rahmetinden büyük değildir. Hayırlı Cumalar.

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hayırlı Cumalar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları, kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Rabbim Üzüntülerimizi anlık, Sevinçlerimizi ömürlük, Dualarımızı tez zamanda kabul eyle. Amin! Hayırlı cumalar…

Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasib eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın. Amin! Hayırlı cumalar.

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

Şükür etmedikten sonra Dünyaları yesen ne fayda! Şükür’le başladıktan sonra; bir kuru ekmek değmez mi dünyalara.. (Şems) Hayırlı cumalar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi, dualarında hayat bulacağı bu günde, Dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Göklerin ve yerin mülkü (ve idaresi) Allah’ındır. Dönüş de ancak Allah’adır. (Nur,42). Hayırlı Cumalar.

Sınırsız rahmeti ve engin merhameti ile hayat veren, yaşatan, koruyan Allah’ın Nuru üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Ey iman edenler! Eğer Allah’a karşı gelmekten sakınırsanız; O, size iyiyi kötüden ayırt edecek bir anlayış verir. (ENFAL,29) Hayırlı Cumalar.

Dua et! Sabırla, inançla iste! Sakın kabul olmaz deme. Elbet kabul olur, Ama Dünyada, Ama Ahirette Sağlık, Huzur ve Dua ile HAYIRLI CUMALAR.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaradanın affına Resulünün sevgisine Cennetin en güzel köşesine erişmeniz dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Rabbim! Bize iman, amel, ihlas, istikamet üzere bir hayat ver! Müslüman olarak yaşat ve Müslüman olarak ölmeyi nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbî! Kusurlarımızı affet, bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. (Amin) Hayırlı Cumalar

 “Unutma ki (insanın) sağında ve solunda oturan iki kaydedici (melek, onun söz ve hareketlerini ) kaydedip durur.” (Kaf ~17) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Playlist