Coşkun Sabah'ın yeni işi şaşırttı: Arkadaşımın önerisiyle adım attım

Son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen sanatçı Coşkun Sabah, yumurta çiftliği kurduğunu açıkladı. 68 yaşındaki sanatçının yeni mesleği, 'müziği bırakıyor mu?' sorusunu da beraberinde getirdi. Sabah, bu konuya da açıklık getirdi. İşte Coşkun Sabah haberiyle ilgili ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 15:19
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 15:19
Coşkun Sabah'ın yeni işi şaşırttı: Arkadaşımın önerisiyle adım attım

Katıldığı programda dikkat çeken açıklamalara imza atan sanatçı Coşkun Sabah, yumurta çiftliği kurduğunu belirtti. Coşkun Sabah, “Müziği bırakmıyorum, sadece iyi bir gelir getireceğini düşünerek bu işi yan bir iş olarak konuyu iyi bilen yakın bir arkadaşımla hayata geçirdik” dedi.

Çiftçilik belgesi de aldığını belirten 68 yaşındaki besteci ve söz yazarı, “Müzik sektörü en büyük darbeyi alan sektör haline geldi. Deprem olur, acı yaşarız, afet olur müzik susar. Doğal bir şey elbette, yapılacak bir şey yok. Bu nedenle ben de iyi bir gelir kaynağı olacağını düşünerek arkadaşım Özkan Bey’in önerisiyle bu işe adım attım” şeklinde konuştu.

“TAVUKLARI SİGORTALADIK”

Sabah, “Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesisi kiraladık ve yakında işler hale getiriyoruz. Yarka cinsi 15 bin tavuk birkaç gün içinde Eskişehir'deki çiftliğimize geliyor. Tavuklar riskli hayvanlar, sigortaladık” ifadelerini kullandı.
 

Etiketler: coşkun sabah