Çorum'da şaşkına çeviren olay! 2 katlı evden 4 kamyon çöp çıktı

Çorum'da yaşanan olayda, bir evde oluşan yoğun koku üzerine ekiplere çağırıldı. Belediye ekipleri, söz konusu 2 katlı evden 4 kamyon çöp ve atık malzeme çıkardı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 15:51
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 15:51
Çorum'da şaşkına çeviren olay! 2 katlı evden 4 kamyon çöp çıktı

Çorum'da yalnız yaşayan 53 yaşındaki Erol B.’nin 2 katlı evinden çevreye kötü kokular yayıldı. Bunun üzerine çevre sakinleri, belediye ekiplerini çağırdı. Eve gelen ekipler, evde çöp ve atık eşya yığınlarıyla karşılaştı. Torba, poşet ve çuvallara doldurulan çöp ve atık eşyalar, belediye görevlileri tarafından iş makinesinin de desteğiyle 4 kamyona yüklenerek götürüldü. Öte yandan evde çok sayıda fare de görüldü. 

"KİMSEDEN BİR ŞEY İSTEMEZ"

Ev sahibi Erol B.’nin yakını Şahin Metin, “Annesi babası öldükten sonra tek başına kaldı. Garibanlığın gözü kör olsun, Kimseden de hiçbir şey istemez. Ne var ne yok yaşadığı eve doldurmuş” diye konuştu. 

"EVİ YAŞANILIR YAPACAĞIZ"

Mahalle Muhtarı Yılmaz Kılcı da, “Yalnız yaşayan bir kardeşimiz. Gördüğünüz gibi evdeki çöpler boşaltılıyor. Tek başına yaşıyordu. Dışarıdan ne topladıysa eve doldurmuş, bundan sonra iyi bir yaşam için elimizden geleni yapacağız. Evi yaşanılır hale getireceğiz” dedi. 

(DHA)