Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Çok kuvvetli yağış geliyor!

Çok kuvvetli yağış geliyor!

Meteoroloji'den gelen uyarıda, Orta ve Doğu Karadeniz'de çok kuvvetli yağış beklendiği ifade edildi. Yarın saat 06.00'da başlayacak yağışların Perşembe 06.00'ya kadar etkili olacağı belirtildi.

27.09.2016 21:17

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, "Orta ve Doğu Karadeniz'de 28.09.2016 Çarşamba günü görülecek yağışların; sabah saatlerinden itibaren kuvvetli kuzeyli rüzgarlarla birlikte etkisini artırarak Samsun'un doğusu, Ordu, Giresun, Artvin'in iç kesimleri ile Trabzon'un batı kesimlerinde kuvvetli, Trabzon'un doğu, Rize'nin iç ve Artvin'in kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve şiddetli, Rize'nin kıyı kesimlerinde ise şiddetli ve yer yer aşırı olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" denildi.

Yarın saat 06.00'da başlayacak yağışların perşembe 06.00'ya kadar etkili olması bekleniyor.

Fırtına uyarısı
Doğu Karadeniz'de rüzgarın yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden itibaren kuvvetini artırarak batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın yarın (Çarşamba) akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Yorumlar | 0
üye profil