"Çocukların festivali" Çocuklar bayramı doyasıya yaşayacak

22-23-24 Nisan’da Zorlu PSM’de minik misafirlerini ağırlayacak olan “Çocukların Festivali”nde çocuklar ve ebeveynleri, eğlenceli ve öğretici vakit geçirebilecekleri atölyelerde, gösteri ve tiyatrolarda bir araya gelecek.

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2022 11:57
Değiştirme Tarihi: 15.04.2022 12:09
'Çocukların festivali' Çocuklar bayramı doyasıya yaşayacak

22 Nisan’da başlayacak olan çocuk sanat, bilim, eğlence festivalinde çocuklar, kendilerine özel olarak hazırlanan atölyelerde eğlenceli ve sanatsal etkinliklerin yanı sıra kişisel becerilerini ve yeteneklerini keşfedebilecekleri deneyimsel aktivitelere katılabilecekler.
1-15 yaş arasındaki çocuklara yönelik, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek festivalde, çocukların renkli dünyalarına seslenecek ve üç gün boyunca unutulmaz anlar yaşatacak oldukça dolu bir program sunuluyor. Çocukların ezber unsuru haline gelen öğrenimlerine farklı bir boyut kazandırmak amacıyla içine eğlencenin de eklendiği ve eğlenirken öğrenmeye imkân yaratan atölyeler, gösteri ve tiyatrolar  “Çocukların Festivali”nde minik ziyaretçilerini bekliyor.
Farklı konseptlerde hazırlanan atölyeler sayesinde geniş bir çocuk kitlesine hitap eden Çocukların Festivali, çocuklara maceralı kapılar açarken aynı zamanda çocukların özgüvenlerine, zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sunmak; topluma bilinçli ve faydalı bireyler kazandırmak için çeşitli etkinliklere yer veriyor.
Tüm gün söyleşiler, eğlenceli gösteriler, illüzyon ve balonlar, tiyatrolarla müthiş bir 3 gün çocukları bekliyor.
“Çocukların Festivali” ile ilgili detaylı bilgi için festivalin web sitesi (cocuklarinfestivali.com) ve sosyal medya hesapları ziyaret edilebilir.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İlgili Sayfalar: Playlist