Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Çocuk Eğitim Derneği  “Sessizliğime Kulak Ver” diyor

Çocuk Eğitim Derneği “Sessizliğime Kulak Ver” diyor

“Sessizliğime Kulak Ver” 0-6 yaş işitme engelli çocuk ve aile eğitimi sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu yıl 9. etkinliğini gerçekleştiriyor.

24.05.2017 13:51

ÇED (Çocuk Eğitim Derneği) ve Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin katıldığı, “Sessizliğime Kulak Ver” 0-6 yaş işitme engelli çocuk ve aile eğitimi sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu yıl 9. etkinliğini gerçekleştiriyor.

24 Mayıs Çarşamba günü Kabataş Erkek Lisesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, İstanbul Ataşehir ilçesinde sponsorların ve Ataşehir Belediyesi’nin destekleri ile Çocuk Eğitim Derneği tarafından erken çocukluk dönemi itibariyle 0-14 yaş işitme engelli çocuk ve aile eğitim projesinde eğitim almaya başlayan çocuklar etkinlikte neleri başardıklarını göstermek için sahneye çıkacak.

Programın sunuculuğunu 12 yaşında işitme engelli Bengüsu Karagül yaparken, 3-6 yaş arasında olan işitme engelli anaokulu öğrencileri de sahnede dans edecek, şarkı söyleyecek ve şiir okuyacaklar.

Ayrıca yıllardır bu proje kapsamında eğitim alan işitme engelli 12 yaşındaki Ayça Kayalı, İngilizce şarkı söylerken aynı zamanda parçaya gitarıyla da eşlik edecek. Etkinlikte, Ayça Kayalı’ya Kabataş Band grubu da eşlik edecek.

Davet Tarihi: 24 Mayıs Çarşamba / 2017
Davet Saati: 18.00 Kokteyl – 19.00 Sahne performansı
Yer: Kabataş Erkek Lisesi – Ortaköy / İstanbul

Yorumlar | 0
üye profil