Çırağını dövüp videoya çekti! Görüntüler sonrası polis harekete geçti....

Kağıthane'de bir fabrikada çalışan kişinin çırağını dövdüğü görüntüleri kayda alması üzerine polis harekete geçti. 7 yıl önce beyin ameliyatı olan 15 yaşındaki Enes Y. adlı çocuğu döven ve daha önceden de işkencede bulunduğu belirtilen kişi polisler tarafından gözaltına altına alındı. 

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2020 19:37
Değiştirme Tarihi: 15.11.2020 19:37
Çırağını dövüp videoya çekti! Görüntüler sonrası polis harekete geçti....

Kağıthane'de bir fabrikada çalışan ve 7 yıl önce beyin ameliyatı olan 15 yaşındaki Enes Y.'nin aynı işyerinde çalışan 30 yaşındaki Yücel B. tarafından darp edildiği iddia edildi. Çocuğun daha önce de defalarca aynı kişinin işkencesine maruz kaldığını öne sürülürken, her seferinde şaka yaptığını söyleyen kişi son dayağını cep telefonu ile kayda aldırdı. Çeken çocuk o görüntüyü bir arkadaşına gönderdi. Görüntü daha sonra darp edilen Enes Y.'nin amcasına ulaştı. Çocuğun ailesi ve amcası iş yerine gelerek çocuğu oradan aldı.

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Olayın ortaya çıkması üzerine polis harekete geçti. Yücel B. gözaltına alınırken Enes Y. de ifadesi alınmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Bugün Çocuk Şube Müdürlüğü'nden çıkarılan Enes Y.'yi darp ettiği iddia edilen Yücel B. İle o anları kahkaha atarak cep telefonu kamerasına kaydeden iş yeri sahibinin oğlu götürüldükleri sağlık kontrolünün ardından adliyeye çıkarıldı. Tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 2 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Etiketler: kağıthane - çırak - dayak