Cips standının peşinden koşan adam sosyal medyada gündem oldu!

Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü, bir anda viral oldu. Ordu'nun Perşembe ilçesinde yaşandığı belirtilen olayda, şarküteri dükkanı önündeki cips standının rüzgarın etkisiyle sürüklenmeye başlaması ve şarküteri sahibinin standın peşinden koştuğu anlar binlerce kez paylaşıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 13:49
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 13:49

Ordu'nun Perşembe ilçesinde birkaç gün önce Ayberk Saka'ya ait şarküteride çok ilginç bir olay yaşandı. Dükkan önünde bulunan cips standı, rüzgarın etkisiyle sürüklenmeye başlayınca, Ayberk Saka da onu yakalamak içi koşmaya başladı. Ancak rüzgar öylesine şiddetliydi ki, Saka bir türlü başarılı olamadı ve uzun süre standın peşinden koştu.

25 yaşındaki Ayberk Saka, duyduğu ses üzerine olayı fark ettiğini, standın düşeceğini düşünerek yavaş hareket ettiğini ifade etti. Saka, 'Sonra stant bir anda hızlandı, o zaman ben de hızlandım, sonra o benden de hızlı olmaya başladı. Arabaya çarpacaktı son anda bir abi önünü keserek durdurdu” dedi.

Rüzgarın etkisiyle cips standının çok hızlı hareket ettiğini ve depar atmasına rağmen yetşemediğini kaydeden Saka, “Arkasından depar attım ama yetişemedim. Rüzgar çok fazlaydı. Ben bugünden beri sosyal medyada yorum okuyorum, çok komik yorumlar var. Görüntü sosyal medyada bir anda patladı, ben bu kadar izleneceğini düşünmüyordum. Ben önce kendi hesabımda paylaştım, oradan alıntı yapılarak uçtu gitti. Bir tane pazarcı abimiz vardı,
pazarcı şemsiyesi ile beraber uçuyordu, biz de aynı şekilde ona benzedik, stadın arkasından koştuk” diye konuştu.

Kaynak: İHA