Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Cindoruk'tan 30 isme davet! Merkezde yeni arayış

Merkez sağın önemli siyasetçilerinden eski Meclis Başkanı Hüsamettin Cindoruk; merkez sağ ve solda yer alan 30 isimle yarın İstanbul'da düzenlediği siyasi toplantıda buluşacak.

12.02.2015 12:33

Merkez sağın önemli siyasetçilerinden eski Meclis Başkanı Hüsamettin Cindoruk; merkez sağ ve solda yer alan 30 isimle yarın İstanbul'da düzenlediği siyasi toplantıda buluşacak.Cindoruk'un toplantıya davet ettiği soldaki isimlerin önemli bölümünü CHP'den kopanların oluşturması dikkat çekti. Cindoruk, CHP'den koparak Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan'ı da organize ettiği siyasi toplantıya davet etti. Toplantıya, milliyetçi kesimden de MHP yönetimine muhalif isimlerin davet edilmesi dikkat çekti. Toplantı; merkez sağdan isimlerin yanısıra CHP ve MHP'li muhalif isimleri buluşturacak bir özellik de kazandı.Cindoruk; TBMM eski Başkanı ve Milli Merkez Başkanı sıfatı ile merkez sağ ve sol ile milliyetçi kesimden 30 isme davetiye gönderdi. Davetiyede, "Güncel gelişmeleri tartışmak ve görüş alış verişinde bulunmak amacıyla düzenlemiş olduğumuz yemekli sohbet toplantımızı, değerli katılımınızla onurlandırmanızdan mutluluk duyacağım" ifadesi yer aldı. Toplantı, bugün İstanbul Hilton Boğaziçi Oteli'nde yapılacak. Yemekli toplantının saati 13.00- 18.00 olarak belirlendi.

Davetli listesiDavetiyede; davetliler listesinde yer alan isimler şöyle sıralandı:-Birgül Ayman GÜLER-Arslan BULUT-Canan ARITMAN-Ataol BEHRAMOĞLU-Kemal ANADOL-Bilge ARAS-Onur ÖYMEN-Can ATAKLI-Süheyl BATUM-Fevzi DURGUN-Şahin MENGÜ-Haluk DURAL-Tayfun İÇLİ-Kemal ALEMDAROĞLU-Metin ÖNEY-Emine Ülker TARHAN-Necla ARAT-Nihan ARAS-Barlas DOĞU-Nusret GÜNER-Enis ÖKSÜZ-Ufuk SÖYLEMEZ-Hasan KORKMAZCAN-Ümit ÜLGEN-Ümit ZİLELİ-İbrahim Çetinkaya-Yaşar OKUYAN-Serdar FARALYALI-Zekeriya BEYAZ-Prof. Dr. Necdet BASA
Yorumlar | 0
üye profil