Cinayete kurban giden Tuğba Keleş'in ses kaydı Müge Anlı'da ortaya çıktı: Erdoğan'a tapıyorum diyeceksin

Tuğba Keleş cinayetiyle ilgili son dakika ayrıntıları, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni bölümünde ortaya çıktı. Müge Anlı'nın programına katılan Tuğba Keleş'in ağabeyi, katil Erdoğan Küpeli tarafından kız kardeşinin daha önce kaçırılmaya çalışıldığını ifade etti. Ağabey, o anlarda neler yaşandığını da paylaştı. Öte yandan canlı yayında Tuğba Keleş’in kaçırılma anlarının bulunduğu ses kaydı ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 15:09
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 15:16

Müge Anlı son bölümünde, Türkiye'nin günlerce konuştuğu Tuğba Keleş cinayeti işlendi. Korkunç cinayete ilişkin son dakika gelişmesi, programın yeni bölümünde ortaya çıktı. Programa katılan Keleş'in abisi, kız kardeşinin Erdoğan Küpeli tarafından kaçırılmak istendiğini söyledi ve ses kayıtlarına yer verdi. Ses kayıtlarında Erdoğan Küpeli'nin, "Tapıyorum Erdoğan'a diyeceksin" dediği duyuldu.

Bir markette kasiyer olarak görevli olan Tuğba Keleş, arkadaşlık teklfini kabul etmediği Erdoğan Küpeli tarafından başından vurularak öldürülmüştü. Adana'nın Kozan ilçesinde meydana gelen olay, Müge Anlı'da işlenmeye başlanmasından sonra Tuğba Keleş'in daha önce kaçırılmaya çalışıldığı öğrenildi. Kaçırma anı ise Keleş'in abisi tarafından telefonla kayıt altına alındı.

"TAPIYORUM ERDOĞAN'A DİYECEKSİN"

Bahsi geçen ses kayıtlarında, Erdoğan'ı karşısında gören Tuğba Keleş'in abisini aradığı öğreniliyor. Kaçırılmaya teşebbüs edilen Keleş'in, abisini aradıktan sonraağlayarak yalvardığı duyuldu. Erdoğan Küpeli'nin ise "Tapıyorum Erdoğan'a diyeceksin" diyerek bağırdığı duyuluyor. Kaydın sonlarında ise Tuğba Keleş abisi tarafından kurtarılıyor.