Cilt bakımı yaptıran genç kadın, kabusu yaşadı! Artık aynaya bakamıyor!

Tekirdağ Çorlu'da gittiği güzellik merkezinde cilt bakımı yaptıran 29 yaşındaki Müge Gümşar, yüzünde enfeksiyon ve 2'nci derece yanıkla hastaneye koştu. Gümşar, "Hayatımı çok kötü etkiledi. Aynaya bakamıyorum, sosyal hayata karışamıyorum" açıklaması yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 10:20
Değiştirme Tarihi: 17.09.2020 10:20
Cilt bakımı yaptıran genç kadın, kabusu yaşadı! Artık aynaya bakamıyor!

Dermapen işlemi yaptırmak için bir güzellik merkezine giden Müge Gümşar, bakım öncesi cildinin hassas olduğunu belirtti. İşlem sırasında yüzünde yanma hisseden Gümşar, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Dermapen işlemi yaptırdığım sırada cildimin hassas olduğunu, kızarmaya meyilli bir cilt olduğunu söylememe rağmen yüzümde yanıklar oluştu. Yanıklar nedeniyle merkezden çıkar çıkmaz, hastaneye gittim. Doktorlar, yüzümde enfeksiyon oluştuğunu, antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi. Plastik cerrahiyeye sevk edildim. Plastik cerrah da yüzümde 2'nci derece yanık oluştuğunu ve iz kalabileceğini, bu izlerin geçme seyrinin ne kadar süreceğini bilemeyeceğini söyledi. Sonuç tedavinin ardından belli olacak."

"HAYATIMI OLUMSUZ ETKİLEDİ"

Yaşadığı sürecin hayatını çok olumsuz etkilediğini, insan içine çıkıp, hiçbir sosyal aktiviteye katılamadığını söyleyen Gümşar, "Bu olay hayatımı çok kötü etkiledi. Aynaya bakamıyorum, sosyal hayata karışamıyorum. Cilt bakımı yaptırmak isteyenler, mutlaka gittikleri merkezlerdeki çalışanların uzman olup olmadıklarını araştırsınlar" diye konuştu. Gümşar, hastaneden aldığı raporlarla güzellik merkezi sahiplerinden şikayetçi oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)