Cihangir'de kuaförde kabus! Ağlaya ağlaya ücret ödeyip hastaneye gitti, hayatının şokunu yaşadı

İstanbul Cihangir'deki bir kuaföre saçlarını boyatmak için giden 31 yaşındaki kadın hayatının şokunu yaşadı. İlk işlemi 2.5 saat süren kadın, istediği gibi bir sonuç elde edemeyince üzerine tekrar bir uygulama yapıldı. Bu sırada kafasından yanık kokuları yükselen Selda A.'nın kafatası derisinin yandığı ortaya çıktı. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2020 10:29
Değiştirme Tarihi: 23.11.2020 10:29
Cihangir'de kuaförde kabus! Ağlaya ağlaya ücret ödeyip hastaneye gitti, hayatının şokunu yaşadı

Cihangir'deki bir kuaföre giden 31 yaşındaki Selda A., saçlarının arasına gri renk yaptırmak istedi. Bu işlem yaklaşık 2.5 saat sürdü ancak saçları istediği gibi olmadı. Öncesine turuncu olan saç uçlarının rengi pembeye dönüştü. 

Selda A. tekrar kuaför koltuğuna oturdu ve yeni bir işlem yapılmaya başlandı. İşte tam bu sırada yanık kokulara gelmeye başladı. Bir şeylerin ters gittiği apaçık ortadaydı. Selda A. ağlamaya başladı ve ağlaya ağlaya bir de işlem ücreti ödedi. 

Saçlarını yandığı için ağlayan genç kadın kuaförden uzaklaşıp bir hastaneye gitti. Hastanede yapılan işlemde Selda A.'nın kafatası derisinin yandığı belirlendi. Hastaneden aldığı raporla birlikte polis merkezine giderek şikâyetçi olan mağdur kadının ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: SABAH
 

Etiketler: kafatası derisi