Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ceza 1-2 Maça İnecektir

Fenerbahçe Spor Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, katıldığı bir ekonomi programında 6 maçlık cezaya ve yeni yönetimdeki isimlere değindi.

18.05.2012 12:08

Fenerbahçe Spor Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, katıldığı bir ekonomi programında 6 maçlık cezaya ve yeni yönetimdeki isimlere değindi.Nihat Özdemir Profesyonde Futbol Disiplin Kurulu'Nun Fenerbahçe'ye verdiği 6 maçlık ceza için şunları söyledi. '' Taraftarlar maçı seyretmeli ve maçtan sonra da çocuklarıylla eşleriyle güven içinde evlerine dönmelidir. Bu son olsun diye arzuluyorum. Tabi benim oradaki serzenişlerim hep şunaydı. Bizim camiamız Galatasaray maçından sonra çok sıkıntılı anlar yaşadı. Meyadan, devlet büyüklerimizden tenkitler aldı. Bu da taraftarlarımızı ve camiayı gerdi haliyle. Çarşamna günü aldığımız kupa bizi biraz rahatlattı.CEZA 1-2 MAÇA İNECEKTİRKarar açıklandığında biz yönetim kurulunda toplantıdaydık. Çıkan cezanın çok fazla olduğunu düşünoruz. Maçın gidişatını engelleyen hiç bir olay olduğunu görmedik. Maçın bitiminden 7 dakika sonra tasvip edilmeyen olaylar olmuştur evet. Ama bu cezayı gerçek olarak onaylayacak veya indirecek olan Tahkim Kurulu'Nun indirimde bulunacağını düşünyoruz. başvurumuzu yaptık, Tahkim Kurulu gerçek cezayı açıklayacak''.

AÇIKLAMALARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHaber ile ilgili metin girin!.BIRAKMA KARARINI 1,5 YIL ÖNCE ALDIMNihat Özdemir görevi bırakma kararını ve yerine gelmesini temenni ettiği ismi de açıkladı. İşte Özdemir'in sözleri. ''Ben bu kararımı 3 temmuz sürecinden sonra almadım. Yaklaşık 1,5 yıl önce aldığım bir karardı. Ancak kulübümüzün içinde düşmüş olduğu sıkıntılı durumunh ardından bir süre daha devam etmek zorundadyım. Yarı yolda bırakamazdım. 3 Temmuz gibi önemli bir gün yaşadık. 11 aya yakın sıkıntılı süreç içinde takımı yalnız bırakamzdım. Bu süreci ben ve Ali Koç birebir yaşadık.ALİ KOÇ BENİM YERİMİ ALABİLİRAli Koç Fenerbahçe ve Türkiye ekonomisi için çok önemli bir isim. Bu süreçte çok yoruldu, zorlandı, bana da çok destek oldu. İşini, ailesini, çocuklarını işini bir tarafa koydu. Madi ve manevi olarak çok büyük fedakarlıklarda bulundu. Ben arzularım ki benden sonra bu görevi Ali Koç yapsın. Ona yakışır tabi daha çok genç. Benim fenerbahçe'de yaptığım görevin süresi 10 yılı aştı. Ama Ali Koç'un bir 3 yıl daha Fenerbahçe'de görev almasını isterim. AÇIKLAMALARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHaber ile ilgili metin girin!.TÜM YÖNETİM SEFERBER OLDUKAli Yıldırım'da hayatını Fenerbahçe'ye adadı. Samandıra Tesisleri'nde yattı kalktı. Abdullah Kiğılı'da vir abilik görevi yaptı. Herkes müthiş bir azimle çalıştı. Yönetinde en fazla 4-5 yeni isim olur. 4-5 değişikliğin çok büyük etken olacağına inanmıyorum. Yaşadıklarımızdan daha zor bir süreç bizi bekliyor. Herkesin gözü bizim üzerimizde. Avrupa'ya gidiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalabiliriz. Önümüzde önemli bir süreç bizi bekliyor. Futbol Federasyonu'nun UEFA ile olan ilişkilerde, zorlukların hepsini teker teker aşacağımıza inanıyorum''.BİZ VARSAK GALATASARAY VARNihat Özdemir sözlerinin sonunda Galatasaray ile olan sorunlara da değindi. Özdemir, tüm branşlarda Fenerbahçe'nin varlığı ile Galatasary'ın var olduğunu belirtti. Tüm spor dallarında iki takımın birbirine ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekleyen Özdemir, Ünal Aysal ile her platformda canlı yayına çıkabileceğini de ifade etti. AÇIKLAMALARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil