Ceren Özdemir'in sosyal medyadaki paylaşımı ailesi tarafından mezar taşına yazdırıldı

Ceren Özdemir'in sosyal medyadaki paylaşımı ailesi tarafından mezar taşına yazdırıldı
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 12:00
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 12:00

3 Aralık 2019 tarihinde evinin girişinde cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından vahşice katledilen Ceren Özdemir'in mezar taşına yazılan sözler herkesi duygulandırdı. 

Ordu’da 3 Aralık tarihinde vahşice öldürülen Ceren Özdemir’in mezar taşına yazılan sözler duygulandırdı. Ceren Özdemir’in sosyal medya paylaşımı, ailesi tarafından mezar taşına yazdırıldı.

Altınordu ilçesinde evine gireceği esnada Özgür Arduç tarafından bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir, tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Olaydan bir gün sonra yakalanan katil zanlısı, Van Yüksek Güvenlikli Cezaevine gönderildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aile, Ulubey ilçesi Kumanlar Mahallesi’nde bulunan kızlarının mezarını granit ile yaptırdı. Doğum gününe 3 gün kala öldürülen ve ailesinin de doğum gününü kızlarının mezarı başında kutladığı Ceren Özdemir’in mezar taşının ön yüzüne doğum ve ölüm tarihleri ile birlikte anne-baba ismi yazılırken, bir de fotoğrafı konuldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mezar taşının arka yüzüne ise ailesi tarafından Ceren Özdemir’in sosyal medya hesabında paylaştığı "Sınırlarımın ötesine geçmeyi öğreniyorum ve artık isteklerimi bastıranların yanında duramam. Bazen büyümek için insanları geride bırakmak zorunda olduğumu öğrendim ve bu öz sevginin ötesinde, nihayet kim olduğumun meselesi" paylaşımı yazıldı.

Baba Yılmaz Özdemir ise kendi sosyal medya hesabından kızının mezarına ait fotoğrafları yayınlayarak, "Prensesimin bedeni istirahatgahını geçireceği mekanı Allah’ın izniyle hazır" açıklamasında bulundu.