Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cenaze almaya gittiler büyük sevinç yaşadılar!

Cenaze almaya gittiler büyük sevinç yaşadılar!

ADÜ'de yaşam fonksiyoları duran hasta, doktorların müdahalesiyle hayata döndürüldü. Akbulak'ın yaşam fonksiyonlarını yitirdiğini öğrenince öldüğünü sanarak cenazeyi almak isteyen ailesi, "hayata döndürüldüğü" haberiyle şaşkınlık ve sevinç yaşadı.

15.08.2015 22:22

Tedavi gördüğü hastanede yaşam fonksiyonları duran hasta doktorların müdahalesiyle yaşama döndürüldü.

Rahatsızlanması sonrasında yakınları tarafından bilinci kapalı halde Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne getirilen Alaettin Akbulak'ın (45) yoğun bakım servisinde tedavisine başlandı. Yaşam fonksiyonları duran Akbulak, doktorların müdahalesi ve uğraşısı sonrasında tekrar yaşama döndürüldü.

 Akbulak'ın yaşam fonksiyonlarının durduğunu öğrenen, yaşama geri döndürüldüğündenhabersiz şekilde hastaneden ayrılan yakınları, durumu sosyal medya üzerindeki hesaplarından duyurdu. Daha sonra cenazeyi almak için hastaneye gelen yakınları, Akbulak'ın yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü öğrenince sevinç duydu.

 Bu gelişme karşısında sosyal paylaşım sitesinden, "Gece saat 01.30'da mucizevi bir haber ile hastaneye gittik. Hayata geri dönmüş, ama durumu hala kritikmiş" duyurusunu yapan yakınları, Akbulak'ın hayati tehlikeyi atlatması için yattığı servis önünde beklemeye başladı.

Yorumlar | 0
üye profil