Cem Boyner o mesaja açıklık getirdi

Cem Boyner o mesaja açıklık getirdi
Yayınlanma Tarihi: 12.03.2014 20:40 | Değiştirme Tarihi: 12.03.2014 20:29

Boyner Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in şirketlerinin mağazacılık yönetimlerine özel olarak yaptığı iç paylaşım hakkında açıklamada bulundu.

Boyner Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in şirketlerinin mağazacılık yönetimlerine özel olarak yaptığı iç paylaşımın daha önce yaşanılan toplumsal olaylardan kazanılan deneyimle, mağazalarını oluşabilecek ihtiyaç ve durumlara karşı hazırlamaktan başka amacı olmadığını bildirdi.Boyner Holding'ten yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:"Bu sabah Yönetim Kurulu Başkanımız Cem Boyner'in şirketlerimizin mağazacılık yönetimlerine özel olarak yaptığı iç paylaşımın, şirket içi kurallarımız ve inisiyatifimiz dışında, sosyal medya aracılığı ile yayıldığını görüyoruz. Bu paylaşımın, daha önce yaşanılan toplumsal olaylardan kazandığımız deneyimle, mağazalarımızı oluşabilecek ihtiyaç ve durumlara karşı hazırlamaktan başka amacı yoktur. Gayet insani nedenlerle yazılmış iç paylaşımın, üzerine olumlu ya da olumsuz anlamlar yüklenerek sosyal medyada kullanılmamasını, özellikle rica ederiz."

Haber ile ilgili metin girin!.Cem Boyner'in şirket çalışanlarına gönderdiği mesajı, sosyal medyada şu şekilde yer almıştı:"Tüm mağazalarda müzik yayınını durdurun bugün. Mağazalardaki müşteri etkinliklerini iptal edin, bugün ve yarın. Tüm mağazaların (şifreliyse) wi-fi şifrelerini iptal edin. Vatandaş istediği yerden haberleşme imkanına sahip olsun. Kritik noktalardaki mağazalarınızın hassas, evi uzak noktalarda olan, fiziki açıdan ilgiye ve desteğe ihtiyacı olabilecek personeli erkenden evine gönderin. Mağazalarınıza sığınabilecek vatandaşlara yardım için su, ilkyardım malzemesi vs. eksiksiz bulundurun. Bu güzel halkı Allah korusun ama biz de bize düşeni eksiksiz , kimseyi ayırmadan yapacağız. Sorusu olan önce sorusunu vicdanına sorsun, gereğini yapsın, sonra isterse şirketine, merkeze sorsun. Allah utandırmasın..." Haber ile ilgili metin girin!.