Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Celal ile Ceren TV8 ekranlarında...

Celal ile Ceren bu akşam sinemaseverlerle buluşacak. Şahan Gökbakar'ın Romantik-Komedi filmi Celal ile Ceren TV8'de...

18.01.2017 09:50

Celal ile Ceren TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın üstlendiği Celal ile Ceren'in başrollerinde ise Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola yer alıyor. 20.00'da TV8 ekranlarına gelecek olan Celal ile Ceren keyifli bir akşam geçirmenize yardımcı olacak.

Celal ile Ceren filminin konusu:
30'lu yaşlarını süren Celal, Karaköy'de baba mesleğini sürdüren bir elektrikçidir. 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren ise mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin uzun beraberliği ise 6 yıla dayanmıştır!

Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar. Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren'i terk eder!

Hayatının çoktan daha güllük-gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren'i özleyeceği günler yakındır...

Celal ile Ceren, bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil