Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cehennem Melekleri 3 yarın akşam TV8'de

Cehennem Melekleri 3 yarın akşam TV8'de

Cehennem Melekleri 3 televizyonda ilk kez TV8 ekranlarında... Vizyonda ses getiren yapımları ekrana taşıyan TV8, Cehennem Melekleri 3'ü izleyici ile buluşturuyor.

26.10.2016 09:44

Cehennem Melekleri 3 televizyonda ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. Yarın akşam izleyici ile buluşacak olan Cehennem Melekleri 3 izleyenleri ekrana kilitleyecek. Yönetmenliğini Patrick Hughes'in üstlendiği Cehennem Melekleri 3 aksiyon sinemasının ünlü isimlerini bir araya getiriyor. Cehennem Melekleri 3'ün başrollerinde ise Slyvester Stallone, Jason Statham ve Arnold Schwarzenegger yer alıyor.

Cehennem Melekleri 3 filminin konusu:
Barney Ross ve askerlerinin son görevi tehlikeli bir silah tüccarının peşine düşmek ve elindeki güçlü silahın yanlış kişilere ulaşmasını önlemektir. Ne var ki bu tüccarın, bir zamanlar Barney'nin ortağı olan ve ekibi birlikte kurdukları Conrad Stonebanks olduğu anlaşılır. İşin ilginç yanıysa Barney, eski partnerini yıllar önce öldürdüğünü zannetmektedir! Ekibin Stonebanks'i durdurmak için başlattığı çatışma başarısızlıkla sonuçlanır, Stonebanks bir şekilde kaçmayı başarır. Ekip artık önemli bir kararın eşiğine varmıştır. Barney eski ekibi emekliye ayırır ve genç yeteneklerle kurulu yeni bir ekip oluşturur. CIA'nin de işlerin içine dahil olmasıyla alevlenen aksiyon dolu macerada Stonebanks'in tek hedefi Cehennem Melekleri'ni yok etmek olur.

Cehennem Melekleri 3, yarın akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil