Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Müzik dünyasını sarsacak iddia

Müzik dünyasını sarsacak iddia

Deniz Seki’nin yapımcısı Bülent Seyhan’dan çarpıcı açıklama: ‘Geçen yıl 100 bin satan albüm yok. Varsa da mutlaka büyük çoğunluğu kendileri almıştır.’

06.01.2015 04:11

Doğan Music Company Genel Müdürü Samsun Demir, geçen eylül ayında 100 bin CD satış barajını sadece Galata albümüyle Sibel Can ve Yeni Ay isimli çalışmasıyla Sıla’nın geçtiğini açıklayarak “Ancak yıl henüz bitmedi” mesajını yayınlamıştı. Sibel Can, yılbaşında Kıbrıs’ta verdiği konserde “Geçen yıl albümüm 100 bini geçti ve Altın Plak aldı. Diğer sanatçı arkadaşlarımın da albümlerinin çok satmasını dilerim” dedi. 

Deniz de 100 bin satmadıAncak geçen yıl Deniz Seki’nin albümü İz’i 500 bin TL’ye hazırlayan Seyhan Müzik’in patronu Bülent Seyhan, konuyla ilgili tartışma yaratacak bir iddia ortaya attı. Seyhan, “Bu yıl 100 bin satan albüm yok. Varsa da büyük çoğunluğu kendileri almıştır. Bizim şirketten bu yıl 100 bin satan sanatçı yok” açıklamasını yaparak “İyisin Tabi” şarkısıyla yıla damgasını vuran Deniz Seki’nin de bu barajı aşamadığını ifade etti. 
Yorumlar | 0
üye profil