Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ali Adnan'ın akıbeti belli oldu!

Ali Adnan'ın akıbeti belli oldu!

Tatilini geçirmek üzere ülkesi Irak'a giden Çaykur Rizesporlu futbolcu Ali Adnan'ın 10 gün sonra Rize'de olacağı öğrenildi.

17.06.2014 14:57

Süper Lig'in sona ermesinin ardından tatilini geçirmek üzere ülkesi Irak'a giden Çaykur Rizesporlu futbolcu Ali Adnan'ın 10 gün sonra Rize'de olacağı öğrenildi.

Savaşa katıldığı iddiaları asılsız çıktıIraklı Türkmen bir ailenin çocuğu olan Çaykur Rizesporlu futbolcu Ali Adnan, Irak Milli Takımı forması ile oynadığı bir maçta attığı gol sonrası Bozkurt işareti yaparak gündeme gelmişti. Ali Adnan bu kez Irak'lı askerlerle, üzerinde askeri giysiler bulunan fotoğrafları ile gündeme geldi. Fotoğraflar Ali Adnan'ın Irak'ta savaşa katıldığı şekli ile yorumlanırken, iddiaların asılsız olduğu oraya çıktı. Askerlere destek vermek için fotoğraf çektirmişFotoğrafların yayınlanmasının ardından Kulüp, Ali Adnan'ın tercümanı ve menajeri ile irtibata geçti. Telefon irtibatı ile elde edilen bilgiye göre, Ali Adnan'ın ailesi ile birlikte Bağdat'ta bulunduğu, fotoğrafları Iraklı askerlere destek vermek için çektirdiği öğrenildi. 10 gün sonra Rize'de olacakÇaykur Rizepor ile sözleşmesi devam eden Iraklı futbolcunun 10 gün sonra Türkiye'ye gelerek Gerede'de gerçekleştirilmesi düşünülen kampa katılacağı bildirildi.
Yorumlar | 0
üye profil