Çatıda yakalandı söyledikleri şaşırttı: Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz

İstanbul Esenyurt'ta devriye yapan polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan ve otomobillerini bırakıp bir binanın çatısına saklanan 2 şüpheli yakalandı. Kaçtıkları esnada ruhsatsız silahlarını da bir sokağa attıkları iddia edilen şüpheliler, polis ekiplerine 'Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2021 10:03
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 10:03
Çatıda yakalandı söyledikleri şaşırttı: Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz

Dün akşam Esenyurt Fatih Mahallesi'nde devriye yapan polis ekipleri bir otomobile 'dur' ihtarında bulundu. Buna uymayan 2 şüpheli otomobil ile kaçmaya başladı. 

Bir süre sonra araçlarını 927. sokakta bırakan şüpheliler, yaya olarak kaçıp 932. Sokak'taki bir apartmanın çatısına çıkıp saklanmaya çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis ekipleri bırakılan otomobili bulup kısa süre sonra şüphelileri de yakaladı.  Ayrıca şüphelilerin kaçarken attıkları ruhsatsız tabanca da polis ekiplerince ele geçirildi. 2 şüpheli kelepçelenerek gözaltına alındı.

"ENİŞTEM KARAKOLA GELİNCE KOŞURUZ"

Yakalanan şüpheliler, gözaltına alındıkları sırada polis ekiplerine zorluk çıkardı. Araca bindirilmek istenen şüpheli, polis ekiplerine, "Tamam bırak eniştemi arayacağım. Kaçtık, tamam, hatalıyım. Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz" dedi.

Kaynak: DHA