Casa Florista online satışa açıldı!

Casa Florista online satışa açıldı!
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2019 14:26 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2019 14:57

İstanbul’da butik bir çiçek atölyesi olan Casa Florista’nın tasarımlarına artık online erişmek mümkün.

Tasarımcısının elinden tek tek çıkan özel hediye çantasında buketleri, modern ve sınırlı sayıda tasarımları ile Casa Florista çiçekleri, Reşitpaşa’daki atölyesinde özenle hazırlanıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Telefon, whatsapp veya online sipariş imkanı olan tasarımcının işlerine www.casaflorista.com sitesinden veya casaflorista instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yılbaşında özel bir koleksiyon hazırlayan tasarımcı, şu aralar sevgililer günü için de sınırlı sayıda bir koleksiyon hazırlıyor.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.