Göğüslerini açıp yüzünü gizledi!

Göğüslerini açıp yüzünü gizledi!
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 16:52 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 16:43

Dünyanın en çok kazanan modellerinden Victoria's Secret meleği Cara Delevingne sokakta böyle görüntülendi...Acunn.Com Dış Haber

Dünyanın en çok kazanan modellerinden Victoria's Secret meleği Cara Delevingne sokakta böyle görüntülendi...

Amerikan Büyükelçiliği'ndeki bir davete katılmak için sokağa çıkan 21 yaşındaki Cara'nın üzerindeki "göğüs" baskılı tişörtü dikkat çekti.

Kameraları görüncü yüzünü kapatarak alay eden Cara'ya Londra'daki davette sevilen şarkıcı Taylor Swift ve Ed Sheeran da eşlik etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Üç arkadaş birlikte şarkı söyleyip oldukça eğlenceli zaman geçirdi...

Haber ile ilgili metin girin!.
 

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.