Captain Marvel ne zaman vizyona girecek?

Captain Marvel ne zaman vizyona girecek sorusunun yanıtı sinemaseverler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Marvel'ın son filmi olacak olan Captain Marvel filminin galası Los Angeles Dolby Tiyatrosu'nda gerçekleşti. Peki, Captain Marvel ne zaman vizyona girecek?

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 14:12
Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 14:21
Captain Marvel ne zaman vizyona girecek?

Marvel'ın son filmi olacak olan Captain Marvel için heyecan dorukta. Marvel evreninin en güçlü kadın karakterlerinden biri olan Captain Marvel, Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona girecek. Ödüllü kadın yönetmen Anna Boden’in imzasını taşıyan filmde başrolü Brie Larson üstlendi. İşte, Captain Marvel filminin vizyon tarihi.

Marvel evreninin son filmi ''Captain Marvel'' 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

CAPTAİN MARVEL FİLMİNİN KONUSU

Film, Carol Danvers'ın Captain Marvel'a dönüşümünden değil, Carol Danvers'ın Captain Marvel olarak dünyaya düşüşünden ilerliyor. Süper güçlere sahip, güzel bir kadın olarak dünyaya düşen Carol Danvers, gezegeni keşfettikçe kimi görüntüler hatırlamaya başlar. Geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç kadının güvenebileceği tek kişi ise SHIELD çalışanı Nick Fury'dir. Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahraman, bir yandan da şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. İki ırkın Dünya gezegeni üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfedecektir...