Captain America Posteri Yayınlandı!

Captain America Posteri Yayınlandı!
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 09:59 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 09:44

Captain America serisinin devam filminin ağır topu Robert Redford'un sureti, nihayet filmin afişlerine yansıdı! Anthony Russo ve Joe Russo Kardeşler tarafından yeniden kostüme bürünen Captain America cephesinden yeni görseller de meraklıların beğenisine sunulmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta filmin ana karakterleri Captain America, Black Widow ve Nick Fury'nin posterlerinin yayınlandığı filmden; Robert Redford'un canlandırdğı Alexander Pierce'ın karakter afişi de yayınlandı!

Haber ile ilgili metin girin!.


Pierce, daha sonra The Avengers serilerine de bağlanacak olan Captain America serisinde kilit bir rol üstlenecek. S.H.I.E.L.D. akademisinin emekleme döneminde, takımın başında yer aldıktan sonra HYDRA ile ikili ilişkiler kuran Pierce, Marvel dünyasının da kilit adamlarından biri!
Marvel evreninin çapını genişletirken, seriyi sinemada takip eden izleyicilerin kafalarına soru işaretleri ekmekten de geri kalmayacak olan Kaptan Amerika: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier) filmi, ülkemizde 11 Nisan tarihinde gösterime girecek!

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.