Canlı yayında sinir krizi geçiren adam kendi yerden yere attı: Müge Anlı ne yapacağını şaşırdı

4 gün önce Uşak'ta eşi Zehra Kıyak'ın kaybolduğunu söyleyen Serkan Kıyak, bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. 2 yıldır evli olduklarını ifade eden Serkan Kıyak, eşinin başkalarıyla görüştüğü öne sürdü ve, eşinin başkaları tarafından kandırılıp götürüldüğü söyledi. Müge Anlı ekibi tarafından bulunan kadın ise eşiyle görüşmek istemediğini dile getirirken, bunları duyan Kıyak canlı yayında sinir krizi geçirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 16:26
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 16:26
Canlı yayında sinir krizi geçiren adam kendi yerden yere attı: Müge Anlı ne yapacağını şaşırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. Yayına katılan Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak'tan günlerdir haber alamadığını söyledi.

Eşinin daha önce de başkalarıyla görüştüğünü söyleyen Serkan Kıyak, kandırılarak evden gitmiş olabileceğini iddia etti. Eşinin ölü mü diri mi olduğunu bilmediğini söyleyen Serkan Kıyak, canlı yayına gelen telefonla sinir krizi geçirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kendisi annesiz ve babasız büyüdüğü için çocuklarının annesiz kalmasını istemediğini söyleyen Serkan Bey, tutuluyorsa ses vermesini, eşinin bulunması için yalvarıp ağladı.

Eşi ile bir tencere, bir halı ile evlendiğini, yuva kurduğundan söz eden Serkan Bey, eşinin tehdit edildiğini, eşinin her şeye inanan bir insan olduğunu, kaçıp polise gitmesini istedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yayın sırasında Müge Anlı ekibi tarafından bulunan Zehra Kıyak, eşi ile görüşmek istemediğini, eşini sildiğini dile getirince Serkan Bey zaten pideciden şüphelendiğini, eşini defalarca affettiğini, eşinin hep kendisini aldattığını, neden yaptığını sorgulayıp eşinin dönüp gelmesini, o pidecinin 2 çocuğu olduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Serkan Bey, kendisinin bir kere bile alkol içmediğini, 87 yaşındaki nenesini nasıl bırakıp gittiğini, eşinin annesinin sülalesinin perişan olduğunu dile getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Pideci ile kaçtığını söyleyen Zehra Kıyak, eşini kesinlikle istemediğini, kendi rahatının yerinde olduğunu, anneannesinin umurunda olmadığını, kimsenin kahrını çekecek durumda olmadığını, zorunda olmadığını ama çocuğunu bir şekilde alacağını dile getirdi.

Çocuklarının annesiz kaldığını söyleyen Serkan Kıyak, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Eşine geri dönmesi için yalvaran Serkan Bey, kendisini yerden yere attı.

İlgili Sayfalar: Playlist