Canlı yayında korkutan detay! Arkadaki gölgeyi görenler hemen genç kıza haber verdi

Sonya Parker isimli genç kız, sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada arkasında siyah bir gölge belirdi. Yayını izleyenler hemen genç kıza haber verdi. Parker, birkaç haftadan bu yana yayın sırasında vücudunda değişimler meydana geldiğini belirterek, odanın soğuduğunu ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 12:37
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 13:55
Canlı yayında korkutan detay! Arkadaki gölgeyi görenler hemen genç kıza haber verdi

İngiltere'de sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ve açtığı canlı yayınlarla tanınan Sonya Parker isimli genç kızın son yaptığı yayında esrarengiz olaylar meydana geldi. Parker'in takipçileriyle iletişim kurduğu dakikalarda arkasında siyah bir gölge belirdi.

HEMEN HABER VERDİLER

Gölgeyi fark eden izleyiciler, durumu hemen genç kıza haber verdi. Genç kız, siyah gölgeyi öğrendikten sonra hemen üstüne bir şeyler alarak, kamerayı başka odaya taşıdı.

"ODA ÇOK SOĞUDU"

Parker, yaşadığı durum hakkında açıklamalarda bulundu. Odanın bir anda soğuduğunu ifade eden Parker, "Oda bir anda hissedilir şekilde soğudu, ayrıca vücudumda sertleşme hissettim. Daha önceki yayınlarda da böyle şeyler oldu ancak gölgeyi fark etmedim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

DAKİKALARCA OMZUNUN ARKASINDA GEZDİ

Genç kızın yayın yaptığı anların fotoğrafları da paylaşıldı. Söz konusu fotoğraflarda genç kızın arkasındaki siyah gölgenin hafif şekilde sağa ve sola kaydığı görülüyor. Baz sosyal medya kullanıcıları, fotoğraf için "Kesinlikle fotomontaj" yorumunda bulundu.

İlgili Sayfalar: Playlist