Cani koca resmen katliam yaptı... Eşini, kayınvaliidesini ve baldızını öldürdü!

Mersin’in Tarsus ilçesine bağlı Yarbay Şemsettin Mahallesi'nde 32 yaşındaki Gültekin Çınar, baba evine yerleşen boşanma aşamasındaki eşi Güleser Çınar (24) ile konuşmaya gitti.Ancak 9 yıllık evli 3 çocuk sahibi çift arasında tartışma çıktı. Boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesi ile baldızını çocuklarının gözü önünde öldüren cani koca, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2020 18:18
Değiştirme Tarihi: 04.11.2020 18:18
Cani koca resmen katliam yaptı... Eşini, kayınvaliidesini ve baldızını öldürdü!

Tartışma sırasında Gültekin Çınar, yanında getirdiği tabanca ile eşi Güleser Çınar ve kayınvalidesi Nuray Altunay (41) ile baldızı Mislina Yılmaz'a (21) ateş etti. Gültekin Çınar, aynı silahı başına dayayıp, tetiği çekti.

Güleser Çınar, Nuray Altunay ve Mislina Yılmaz olay yerinde, Gültekin Çınar, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

3 kadının cansız bedenleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

ÇOCUKLAR EVDEYDİ

Güleser Çınar, Nuray Altunay ve Mislina Yılmaz’ın cansız bedenleri, yapılan otopsinin ardından bugün teslim alınıp, toprağa verilmek üzere Tarsus’a götürüldü.

Güleser Çınar’ın amcası Fahrettin Köksal, çiftin evliliklerinde şiddetli geçimsizlik olduğunu anlatarak, “Olay, yeğenimin alın yazısı oldu. Gültekin Çınar öğle saatlerinde eve gelip, tartışma çıkartmış. Evdeki çocukları hariç eşini, baldızını ve kayınvalidesi vurup kendi başına ateş etmiş. Geride 3 çocuk kaldı. Onları da devlet kendi himayesine aldı.” diye konuştu.

DEVLET KORUMAYA ALDI

Çiftin 3 çocuğu da devlet tarafından koruma altına alınarak sevgi evlerine yerleştirildi.

Öte yandan, Güleser Çınar'ın, 22 Haziran'da Aile İçi Şiddet Bürosu'na başvurduğu, 30 gün süreyle eşine karşı uzaklaştırma kararı aldırdığı, ancak daha sonra mahkemeye dilekçe verdiği bu nedenle tedbirin 3 Temmuz'da kaldırıldığı belirlendi.

Etiketler: mersin - koca - katliam - ölüm