Cani anne ‘cinsel hayatını engelliyor’ diye çocuklarını öldürdü

İngiltere bu vahşet ile çalkalanıyor! 23 yaşındaki anne, cinsel ilişki hayatına engel oldukları için 2 çocuğunu öldürmek suçundan en az 32 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2019 09:31
Değiştirme Tarihi: 03.08.2019 09:31
Cani anne ‘cinsel hayatını engelliyor’ diye çocuklarını öldürdü

23 yaşındaki Loise Porton’ın, geçen yıl ocak ve şubat aylarında sırasıyla kızları üç yaşındaki Lexi Draper ve 17 aylık Scarlett Vaughan’ı boğarak öldürdüğü iddia ediliyordu.

Kendini model olarak tanıtan Porton, çocuklarını öldürdüğü şüphesiyle geçen yıl mart ayında gözaltına alındıktan sekiz ay sonra Facebook hesabından bir paylaşım yapmış ve mesajında “Annesinin melekleri benden çok kısa sürede alındı” yazmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; Porton, çocuklarını öldürdüğünü inkâr etse de, Birmingham Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davada jürinin oybirliğiyle aldığı kararla suçlu bulundu.

Mahkemede Porton’ın ilk çocuğu Lexi öldükten sadece bir gün sonra bir çöpçatanlık uygulamasında 41 teklifi kabul ettiği ifade edildi. Ayrıca savcılar 17 gün sonra hayatını kaybeden ikinci çocuğu Scarlett’in ölümünden sonra ise ‘sakin’ ve ‘duygusuz’ olduğunu iddia etti.

Porton’ın yazılı mesajlarda banka hesabına para yatırmaları karşılığında cinsel ilişki teklifinde bulunduğu da mahkemede dile getirildi.

Etiketler: ingiltere - cinayet