Canan Ergüder kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Canan Ergüder ve Kenan Ece çiftinin kim oldukları merak ediliyor. İki ünlü çift, oyunculuk kariyerlerinde ilerlerken bu sürede birçok hayran kazandılar. Peki, Canan Ergüder kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte yanıtı…

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2019 12:35
Değiştirme Tarihi: 07.10.2019 12:35
Canan Ergüder kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Günün en çok konuşulan isimlerinden biri de Canan Ergüder oldu. Peki, Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder nerelidir, kaç yaşındadır? Canan Ergüder’in kim olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Canan Ergüder 15 Temmuz 1977’de İstanbul’da doğdu. Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun olduktan sonra tiyatro eğitimine Franklin and Marshall College'da başlayıp, daha sonra The New School University Actors Studio Drama Program'da yüksek lisans derecesiyle devam etti. Ayrıca London Academy of Music and Dramatic Arts Shakespeare Atölyesi'ne katıldı. Elia Kazan, Cheryl Crawford ve Robert Lewis'in kurmuş olduğu Actors Studio'nun hayat boyu üyeliğini 2003'te kazanıp Ellen Burstyn, Carlin Glynn, Lee Grant, Elaine Stritch ve David Marguelis gibi isimlerle çalışma fırsatına sahip oldu. Birçok film dizi ve tiyatroda oynadı. Prof. Dr. Üstün Ergüder'in kızıdır.