Can Bartu’nun cenazesi nereden, hangi camiden saat kaçta kaldırılacak?

Can Bartu’nun cenazesi nereden, hangi camiden saat kaçta kaldırılacak?
Yayınlanma Tarihi: 12.04.2019 12:56 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2019 12:59

Fenerbahçe’nin efsanevi futbolcusu Can Bartu hayatını kaybetti. Peki, Can Bartu’nun cenazesi ne zaman nereden kaldırılacak? Can Bartu hangi mezarlığa defnedilecek?

Bir zamanlar tüm dünyanın konuştuğu Fenerbahçe’nin efsanevi futbolcusu ve aynı zamanda spor yorumcusu Can Bartu hayatını kaybetti. Can Bartu’nun cenazesi ne zaman kaldırılacak? Can Bartu’nun cenazesi nereye defnedilecek? Can Bartu kimdir? Gibi soruların cevabını sizin için araştırdık. Can Bartu'nun cenazesi yarın (13 Nisan Cumartesi) öğlen namazında Marmara İlahiyat Camii’nde kılınacak. Bartu'nun naaşı Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Can Bartu için ayrıca yarın Ülker Stadı'nda saat 10:30'da taraftara açık bir tören düzenlenecek. Can Bartu’nun ölüm haberi spor camiasını yasa boğdu.

Can Bartu’nun eşi ve çocukları kimler?
Can Bartu 83 yaşında hayatını kaybetti. Can Bartu, 1961 Oya hanım ile evlendi. Oya Bartu’dan Zeynep adında bir kızı var. Kızı Zeynep şu anda 63 yaşında ve tekstil mühendisidir. Can Bartu'nun Oya Bartu ile olan evliliği 15 yıl sürdü.  Can Bartu ilk evliliğinden sonra 27 yıl boyunca evlenmedi. Bartu, 67 yaşında ikinci evliliğini Güler Özbay ile yaptı. Can Bartu ile ikinci eşi arasında 34 yaş fark vardı. Can Bartu genç eşiyle olan evliliğini medyadan ve kameralardan uzakta yaşadı. Can Bartu’nun sevenleri ailesini bu acılı gününde yalnız bırakmadı.