Kamran'dan beklenmedik itiraf!

Çalıkuşu bu akşam 26. bölümüyle ekranlara gelecek.

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2014 10:34
Değiştirme Tarihi: 17.04.2014 10:26

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşu bu hafta 26. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşu'nun 17 Nisan'da yayınlanacak olan bölümünün fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisinin yayınlanan son fragmanı acunn.com'da. Ekranların sevilen dizisi Çalıkuşu ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Çalıkuşu dizisinin 26. bölümüyle ilgili tüm ayrıntılar acunn.com'da...

Başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi 'Çalıkuşu'nun bu bölümünde; Kamran’ın beklenmedik itirafı Feride’yi şoke ediyor.  

Çalıkuşu dizisi son bölümde, Kamran'ın beklenmedik itirafı Feride'yi şoke eder. Perişan ve acı içindedir. Mektebi terk eder. Bu haberi alan konak halkı, onların ayrılmaması için bir araya gelirler.

Geçmişte, Feride'ye haksızlık yaptığını düşünen Besime Hanım da oğluyla yeğeninin mutluluğu için çabalar. Gebe olan Necmiye, istemediği bu bebekten kurtulmanın yollarını ararken Besime Hanım'a yakalanır. Annesi şefkatle kucaklar kızını ve  çare bulmaya çalışır. Seyfettin Bey’den Necmiye’nin bu durumunu gizlerler.

Bu arada, bir süredir hasta olan Neriman’ın durumu ise hala belirsizdir. Herkesin bildiği ama sır olarak sakladığı gerçekleri en son öğrenen Feride, herkese kırgın ve kızgındır. Kalbi ile vicdanı arasında kalır. Ve kararını verir. Adımları, onu geleceğe taşıyacaktır.

Çalıkuşu dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.