Feride yol ayrımında

Çalıkuşu bu akşam ekranlara 25. bölümüyle gelecek.

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2014 10:32
Değiştirme Tarihi: 10.04.2014 10:27

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşu, bu akşam 25. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşu'nun 10 Nisan'da yayınlanacak yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisinin yayınlanan son fragmanı acunn.com'da. Ekranların sevilen dizisi Çalıkuşu ile ilgili tüm haber ve videolara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Çalıkuşu dizisinin 79. bölümüyle ilgili tüm ayrıntılar acunn.com'da...

Çalıkuşu yeni bölümde Feride, Kamran’la ilgili gerçekleri öğrendiğinde, kaçıp gitmekle gerçekleri kabullenip, yaşamaya devam etmek arasında bir seçimle karşı karşıya kalıyor.

Feride’den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, olacak her şeyi göze alıp, doğruları Feride'ye anlatmaya karar verir. Gelecekleri, Feride'nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi, yoksa sonsuza kadar Kamran’dan gidecek midir?

Çalıkuşu son bölümde, Kamran'ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise, ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran'ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya’ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.

Neriman, sokağa atılınca hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Hem kendisinin hem de bebeğin hayatı tehlikededir. Kamran, hastaneye çağrılır. Bebeği kendi çocuğu sanan Kamran, yine bir kararın eşiğindedir.

Feride, Neriman'ın Kamran'dan gebe olduğunu öğrenince ne yapacaktır?

Çalıkuşu bu akşam saat 20:00'da 25. bölümüyle ekranlarda olacak.