Çağla Şikel'in canlı yayın kazası çok konuşuldu

Çağla Şikel'in canlı yayın kazası çok konuşuldu
Yayınlanma Tarihi: 25.09.2014 08:49 | Değiştirme Tarihi: 25.09.2014 08:49

Çağla Şikel, canlı yayın kazasının ardından görüntülerin internet sayfalarından kaldırılması için hukuki mücadele başlattı.

Çağla Şikel, canlı yayın kazasının ardından görüntülerin internet sayfalarından kaldırılması için hukuki mücadele başlattı.Geçtiğimiz günlerde Çağla Şikel'in sunuculuğunu yaptığı sabah programında yaşadığı canlı yayın kazası uzunca bir süredir gündemdeki yerini koruyor. Ünlü sunucunun dans ettiği sırada elbisesinin omuz askısı düşerek göğsü açılmıştı. Görüntüler hızla internet siteleri ve sosyal medyada paylaşılmaya başladı. Özellikle Youtube'da 1 milyon kişi tarafından izlnen görüntüler için Çağla Şikel avukatları aracılığıyla hukuki mücadele başlattı.Magazin dünyasından son dakika gelişmeler anında acunn.com'da. Kim, kiminle, nerede, kim hakkında ne söyledi, magazin dünyasındaki son gelişmeler için acunn.com internet sitesini ziyaret edin.Show TV'de Her Şey Dahil isimli sabah programı canlı yayında devam ediyordu. Programın sunucuları Alişan ve Çağla Şikel dans etmeye başladı.Buraya kadar her şey normal seyrinde devam ediyordu fakat tam o anda Çağla Şikel'in elbise askısı omzundan düştü.  Göğsü açılan Şikel çok hızlı bir hareketle durumu toparlarken, Alişan da ona destek olmaya çalıştı. Alişan'ın olayın sonrasında zıplaması ilginç bir detaydı. Sosyal medyanın dikkatli gözleri Alişan'ın bu görüntüsünü de es geçmedi.Çağla Şikel "Olur böyle canlı yayın kazaları, yapacak bir şey yok" diyerek yayına devam etti.Talihsiz kazanın üzerinden çok geçmeden, o anın videosu başta Youtube olmak üzere birçok online mecrada patladı. Yorumlar, tartışmalar, espriler giderek arttı.

"Allah'a havale ediyorum"Çağla Şikel'in eşi Emre Altuğ da attığı tweet'le tepkisini ortaya koydu ve tam olarak şunu yazdı:“Çağla’nın geçirdiği canlı yayın kazası için kötü niyetli yorum yapanları Allah’a, geçmiş olsun mesajları yazanları kalbime havale ediyorum” Hukuki mücadele başladıSon gelişme ise yaklaşık 1 milyon kez izlenen videonun Youtube'dan kaldırılması için Çağla Şikel'in avukatına talimat vermesi oldu.Şikel ayrıca görüntüleri yayınlayan 40'tan fazla internet sitesi için de harekete geçilmesini istedi.