Büyükçekmece'de bulunan bebek cesedinin katili 19 yaşındaki annesi çıktı

İstanbul Büyükçekmece'de bulunan bebek cesedi ile ilgili korkunç gerçek gün yüzüne çıktı. Cinayet Büro ekiplerinin soruşturması kapsamında birçok kişiden kan örneği alındı. Alınan örnekler neticesinde bebeğin 19 yaşındaki annesi bulundu. Şüpheli kadın adliyeye sevk edildi. 19 yaşındaki annenin bulunmasıyla korkunç gerçeklerde ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 13:58
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 14:03
Büyükçekmece'de bulunan bebek cesedinin katili 19 yaşındaki annesi çıktı

18 Mayıs tarihinde İstanbul Büyükçekmece'de bulunan bir sitenin içerisinde bebek cesedi bulunmuştu. Olay üzerine başlatılan soruşturma kapsamında site sakinleri ve bölgede bulunan birçok kişiden kan örneği alınmıştı. Alınan örnekler sonucunda bebeğim 19 yaşındaki annesine ulaşıldı.

İddiaya göre ailesi ile yaşıyan 19 yaşındaki E.Ç erkek arkadaşından hamile kaldı. Evinin banyosunda doğum yapan geç kız, bir kız bebek dünyaya getirdi ardından doğurduğu bebeğini 3. katta buşunan evin penceresinden aşağıya attı. Bebek sitenin bahçesine düştü.

Apartmanda yaşayan kişiler site bahçesinde gördüğü bebek cesedini hemen polis ekiplerine bildirdi.Ekipler olay yerine geldikten sonra ceset üzerinde incelemeler başlattı. Site sakinlerinden ifade alındı. 

Aparmanda ve bölgede yaşayan kişilerden alınan kan örnekleri neticesinde bebek cesedi ile DNA örneği eşleşen E. Ç. ekipler tarafından ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. 

19 yaşındaki genç kızın ifadesindeki korkunç detaylarda ortaya çıktı. Erkek arkadaşıyla ilişki yaşadığını ve hamile olduğunu fark etmediğini aylar sonra gaz sancısı sebebiyle hastaneye gittiğinde hamile olduğunu söyleyen kız şubedeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

DHA