Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bursaspor'un Toure Israrı

Bursaspor'un Toure Israrı

Bursaspor'un Manchester City'nin yıldız futbolcusu Kolo Toure için transfer görüşmeleri sürüyor. Transferin olumlu ya da olumsuz, hafta sonuna kadar sonuçlanması bekleniyor.

17.07.2012 19:51

Bursaspor'un Manchester City'nin yıldız futbolcusu Kolo Toure için transfer görüşmeleri sürüyor. Transferin olumlu ya da olumsuz, hafta sonuna kadar sonuçlanması bekleniyor.Bursaspor'un uzun süredir peşinde olduğu yıldız futbolcu Kolo Toure ile ilgili temaslar devam ediyor. 5 gün boyunca Manchester City kampında kalan, futbolcunun menajerleri ve kulüp yöneticileriyle görüşen Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat ve danışman Metin Korkmaz önceki gece takımın kamp yaptığı otele döndü. Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat'ın Toure görüşmeleri bugün de telefonla devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.  YÖNETİCİ ERKAN KAMAT: "LONDRAYA GİTMİYORUZ"Bursaspor'da futbol şube sorumlusu Erkan Kamat, Manchester City'nin savunmadaki yıldızı Kolo Toure'nin transferi için yarın Londra'ya geçeceği şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Kamat, "Londra'ya gitmemiz şu an için söz konusu değil. Perşembe günü takımla birlikte Bursa'ya döneceğim" dedi.525 BİN EURO İSTEDİLERBursaspor, Fildişi Sahilli futbolcuyu kadrosuna katmak için girişimlerini sürdürürken, futbolcunun menajeri Saif Rubie'nin de yeşil beyazlı kulüpten 525 bin Euro talep ettiği belirtildi. Saif Rubie ve ortağıyla birlikte Toure transferinde yetkili olan 5 menajerin daha olduğu ifade edildi.MENAJERLER ÇÖZECEKToure'nin Bursaspor'a gelmek istediği, ancak kulübüyle sözleşmesi devam ettiği için bonservis sorunu nedeniyle transferin uzadığı ifade edildi. Bonservisi ile ilgili problemi ise Saif Rubie ve ekibinin çözüme kavuşturacağı, yıldız futbolcunun menajerlerinin yarın Londra'da Manchester City yönetimi ile biraraya geleceği öğrenildi. Toure transferinin haftasonuna kadar olumlu ya da olumsuz sonuçlanması bekleniyor.TELEFON TRAFİĞİBursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, gün boyu otelde Toure transferi için telefonla görüşme yaptı. Bir yandan teknik heyete bilgi aktaran, diğer yandan da telefonla menajer Saif Rubie ve ekibiyle konuşan Kamat'ın hararetli konuşmaları ise dikkatlerden kaçmadı.
Yorumlar | 0
üye profil