"Bursaspor Çok Farklı"

Bursaspor'un başarılı sağ beki Şener Özbayraklı kulübün resmi televizyonu Bursaspor TV'ye açıklamalarda bulundu. Şener, "Burada oynamak çok farklı" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 14:58
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 14:55
'Bursaspor Çok Farklı'

Polatlı Bugsaşspor'da forma giyerken Bursa'ya geldiklerini ve Bursaspor'u antrenmanlarda izlediğini anlatan Şener, ikinci lig ile süper lig arasında çok fark olduğunu söyledi.

Şener, "Bugsaşspor'da bizim taraftarımız yoktu. 150 kişi, onlar da aileler. Buraya geliyorsunuz, taraftar topluluğu var, İdmana çıkıyorsunuz ayrı bir heves içindesiniz. Daha önce televizyonda izlediğiniz isimlerle yan yanasınız. 5 büyükten biriyiz. Burada oynamak çok farklı. Şu anki durumum çok iyi, inşallah böyle devam eder." diye konuştu.

"BİZE NASİP OLDU"

"Avrupa'da oynamak çok farklı" diyen Şener, "Üst düzey futbolcularla oynuyorsunuz. Onun hevesi çok farklı. Belki her futbolcuya nasip olmaz ama bize nasip oldu. Üst düzey maçlar oynadık. İnşallah UEFA'da, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynarız. Önümde daha çok yıllar var. Bursaspor'daki hedefim gerçekten kendimi kabullendirmek. Burada çok mutluyum. Alt liglerde şampiyonluk yaşayamadım ama umarım burada şampiyonluk yaşarım" şeklinde konuştu.

"KIYMETİNİ BİLMELİLER"

Takımdaki genç futbolculara tavsiyede bulunan Şener, "Takımda genç arkadaşlarımız var. Ellerinde büyük bir şans var. Bursaspor gibi büyük bir camiadalar. Keşke benim yaşım 17-18 olsa da kendimi daha iyi gösterebilsem. Buranın kıymetini bilmeliler. Kendilerine bakıp, kendilerini göstermeliler" dedi.