Bursa'da şok! Başına çivili sopa ile vurulan yaralıyı linç etmeye çalıştılar!

Bursa’da yaşanan olayda, Suriyeli oldukları belirtilen akrabalar arasında kavga çıktı. Kavga esnasında başından çivili sopa ile vurulan kişi, ambulansta linç edilmeye çalışıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2020 10:34
Değiştirme Tarihi: 11.12.2020 10:34
Bursa'da şok! Başına çivili sopa ile vurulan yaralıyı linç etmeye çalıştılar!

Saat 21.00 sıralarında meydana gelen olayda, çadırda yaşayan Suriyeli mülteciler arasında alkol içerken tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle kimliği belirsiz şüpheli çadırından çıkardığı çivili sopayla Saddar Ahmad’ın kafasına ve sırtına vurdu. Kanlar içinde kalan Ahmad, Demirtaş Caddesi'ne çıkarak esnaftan yardım istedi. Esnafın ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı Ahmad olay yerine gelen ambulansa bindirilirken, kavga ettiği gruptan birkaç kişinin ellerinde sopalarla Ahmad’a saldırmaya çalıştıkları görüldü.

Polis ekipleri olaya müdahale ederken, yaralı Çekirge Devlet Hastanesine kaldırıldı. Eli sopalı bir kişi gözaltına alınırken, çivili sopa ile Ahmad'ı yaralayan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatıldı. Ayrıca, Sokağa Çıkma Kısıtlamasından ve Maske Takmama suçundan şahıslara toplamda 35 bin 200 TL cezai işlem uygulandı.

Haber ile ilgili metin girin!.(İHA)