Bursa'da inanılmaz olay: Yarım saatte tanımadığı 3 kişiyi bıçaklayıp 'Ben yapmadım' dedi

Bursa Osmangazi'de yarım saatte tanımadığı 3 kişiyi bıçaklayan 25 yaşındaki İdris D., yakalanıp gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen D., basın mensuplarının yönelttiği 'neden yaptın?' sorusuna, "Ben yapmadım, ben bilmiyorum" diyerek karşılık verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2021 11:56
Değiştirme Tarihi: 18.03.2021 11:56
Bursa'da inanılmaz olay: Yarım saatte tanımadığı 3 kişiyi bıçaklayıp 'Ben yapmadım' dedi

Dün Osmangazi'nin İntizam Mahallesi'nde yaşanan bir olayda 3 kişi bıçaklanarak yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren ise 25 yaşındaki İdris D. isimli şahıstı.

İddiaya göre, İdris D., kaldırımda oturan Koray B.'nin yanına gelerek, telefonu ile cüzdanını istedi. Tepki gösteren Koray B. ile İdris D. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine İdris D., Koray B.'yi 2 yerinden bıçaklayıp, kaçtı. 

İdris D., metroda girerek, izini kaybettirmek istedi. Ancak bu sırada metrodaki güvenlik görevlisi Abdullah Y. ile tartışmaya başladı. İdris D., Abdullah Y.’yi de bıçaklayarak, yaraladı. Kaçmaya devam eden İdris D., son olarak yoldan geçen ve içinde müşteri olan taksiye bindi. 

İdris D., “Neden bindin?” diye soran müşteri Ümit P.’yi göğsünden bıçakladı. Yaralılar olay yerlerine sevk edilen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırılıp, tedaviye alındı. Abdullah Y. ve Ümit P.’nin hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi. 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alınan İdris D., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Emniyetten çıkarıldığı sırada basın mensuplarının "Neden yaptın?" diye sorduğu şüpheli, “Ben yapmadım, ben bilmiyorum” dedi.

Kaynak: DHA