Bursa'da ilginç olay! Polislere yakalanınca hüngür hüngür ağladı...

Bursa'da apartman sakinleri tarafından fark edilen bir şahıs, çatıdan çatıya atlayarak kaçarken polis ekipleri tarafından yakalandı. Hırsızlık şüphesiyle kovalanan şahıs, polislere yakalandıktan sonra hüngür hüngür ağlamaya başladı.

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2020 11:32
Değiştirme Tarihi: 20.12.2020 11:32
Bursa'da ilginç olay! Polislere yakalanınca hüngür hüngür ağladı...

Olay, merkez Yıldırım ilçesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde meydana geldi. 4 katlı binada oturan apartman sakinleri, kısıtlama saatinde çatıdan şüpheli sesler geldiğini fark ederek durumu polise bildirdi. Bu sırada ellerine sopa alarak çatıya çıkan vatandaşları gören hırsızlık şüphelisi, bulunduğu çatıdan başka evlerin çatılarına atlayarak kaçmaya başladı.

Bölgeye gelen polis ekipleri, apartmanın çevresini ablukaya aldı. Diğer polis ekipleri ise apartmanın çatısına çıkarak şüpheli Kadir D.'yi (21) gözaltına aldı. Kadir D.’nin yapılan üst aramasında, tornavida, yan keski, bıçak ve İngiliz anahtarı ele geçirildi.

Yakalanınca hüngür hüngür ağladı

Ekipler tarafından kelepçelenen şüpheli Kadir D., meraklı kalabalığın gözleri önünde hüngür hüngür ağladı. Kadir D.’nin polis ekiplerine, "Hırsızlık yapmıyordum, bekçiler beni kovaladı onlardan saklanıyordum. Sokağa çıkmaktan ceza yemek istemedim. Allah’ım sen bana yardım et. Ben bir şey yapmadım" dedi.

Gözaltına alınan Kadir D., emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.