Bursa'da hareketli anlar! Yaptıklarıyla mahalleyi ayağa kaldırdı

Bursa Osmangazi'de yaşayan bir kişi, evini ateşe verdi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen şahıs, polis, itfaiye ve mahalleliye zor anlar yaşattı. Çıkan yangını söndürmek için gelen itfaiye ekiplerine bıçak ve satıl ile saldırmaya çalışarak direnen genç, polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Gözaltına alınarak ambulansta ilk tedavisi yapılan genç, polis merkezine götürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 12:42
Değiştirme Tarihi: 12.06.2021 12:44
Bursa'da hareketli anlar! Yaptıklarıyla mahalleyi ayağa kaldırdı

Olay, merkez Osmangazi ilçesine bağlı Panayır Mahallesi Güçlü sokakta meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu yüzünden bunalıma giren ve yakın zamanda eşini kaybeden 25 yaşındaki Mustafa D., kullandığı maddenin etkisiyle evini ateşe verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Balkona çıkan Mustafa D., eline aldığı ekmek bıçağı ve satır ile mahalle sakinlerine tepki göstermeye başladı. Vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederken, balkona çıkardıkları eşyaları yakmaya devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis ekiplerinin ikna çabalarına kulak asmayan Mustafa D., bir saat sonunda kapısı koçbaşı ile kırılarak etkisiz hale getirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sokağa giren ekipler yangına müdahale etti. Ev kullanılamaz hâle gelirken Mustafa D. gözaltına alındı.

Kaynak: İHA