Bursa'da dehşet: Başkasına benzettiği genç kızı muşta ile bu hale getirdi!

Bursa'da dün akşam iş çıkışı eve gitmek üzere sokakta yürüyen 18 yaşındaki genç kız, tanımadığı kişinin muştalı saldırısına uğradı. Ağır şekilde yaralanan genç kız saldırganı tanımazken, saldırganın gözaltına alındığı ve genç kızı başka birine benzettiği ortay çıktı

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 11:08
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 11:08
Bursa'da dehşet: Başkasına benzettiği genç kızı muşta ile bu hale getirdi!

18 yaşındaki Ecenur Ö., dün akşam iş dönüşü servisten inip evine doğru yürüyordu. Genç kız ansızın tanımadığı bir erkeğin muşta ile saldırısına uğradı. Ne olduğunu anlamayan genç kız, kanlar içerisinde yere yığıldı.

KAFASINDA VE YÜZÜNDE AĞIR YARALAR OLDU

İHA'da yer alan habere göre bu sırada çevrede bulunan vatandaşlar, olaya müdahale ederek muştalı saldırganı etkisiz hale getirdi. Kafasından ve yüzünde ağır yaralar oluşan genç kız, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Şüpheli Sedat A. ise, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

"AĞABEYİMİ ÖLDÜREN KIZA BENZETTİM"

Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan ve daha 16 farklı suç kaydı bulunan şüpheli Sedat A., ''Benim ağabeyim daha önce öldürüldü. Ağabeyimin ölümüne sebep olan Songül Y.'ye benzettim, bilerek olmadı, pişmanım'' dediği öğrenildi.

Kaynak: İHA