Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Yılmaz'ın babası da isyan etti!

Burak Yılmaz'ın babası da isyan etti!

Tribünden gelen çakmakla yüzü yaralanan Burak Yılmaz isyan etti: Bana 'emek hırsızı' diyorlar. Ayıp ediyorlar... Eleştirirken insaflı olsunlar. Çok kırgınım...

03.03.2014 05:09

Galatasaaray'ın golcüsü Burak Yılmaz, kendisine yapılan eleştirilere ve yüzüne atılan çakıya tepki gösterip isyan etti. İşte Burak'ın açıklamaları: "Yoğun bir maç trafiğinden çıktık. Yorgunluk da vardı. Kazanabileceğimiz bir maçtı. Fırsatlar da yakaladık ama başaramadığımız için üzgünüz. İlk devre kafa pozisyonum var. Yüzde yüz penaltı. Ligde nasıl penaltılar verildiğini iyi biliyoruz. Sürekli 'Burak kendini yere atıyor' deniyor.'Emek hırsızı' diyorlar. Beni eleştirirken biraz insaflı olsunlar. Çok kırgınım... Belki o pozisyonda da atmışımdır! Görüntülerde her şey açık. Bu ülkede en ağır eleştirileri ben alıyorum. Hiçbir zaman kendimi beğendiremedim. İnsanlar beni eleştirirken biraz baksınlar bu çocuk nerede oynuyor, ne yapıyor. Ben her zaman takımım için oynarım, kişisel başarım umurumda değil. Benim tek istediğim Galatasaray'ın başarısı. Ayıp ediyorlar. Hırsız olayları da çok ayıp. Rize seyircisine sormak istiyorum. Yüzüme çakı geldi. Bana neden böyle yaptılar, neden bir şeyler attılar? Ben onlara ne yaptım?"

SİZİN ALLAH'INIZ YOK MU?Burak'ın babası Fikret Yılmaz, twitter'dan "Ey Rize taraftarı sizin Allah'ınız kitabınız yok mu? Biz size ne yaptık? Attığınız nesne oğlumun gözüne gelseydi ne olacaktı?" mesajını göndererek yaşadığı acı ve kızgınlığı dile getirdi. YORUMSUZG.Saray Kulübü de, Burak Yılmaz'ın yüzüne Rize taraftarlarının atttığı çakıya tepki gösterdi. Oyuncusuna sahip çıkan Sarı-kırmızılılar, resmi Twitter hesabından Burak'a atılan çakının fotoğrafını paylaşırken "Yorumsuz... Geçmiş olsun Burak Yılmaz" başlığını kullandı.
Yorumlar | 0
üye profil