Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Özçivit, Fahriye Evcen çifti nişanlandı

Burak Özçivit, Fahriye Evcen çifti nişanlandı

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’i ailesinden istedi. Çift, aile arasında düzenlenen merasimle nişan yüzüklerini taktı.

09.03.2017 11:42

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit evlilik yolunda ilk adımı attı. Özçivit, geçtiğimiz aralık ayında kendi doğum gününü kutladığı mekanda önünde diz çöküp evlenme teklif ettiği sevgilisini ailesinden istedi. Kız isteme merasimi, dün Almanya’nın Solingen şehrinde gerçekleşti.

Özel izinle Almanya'ya gittiler
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Almanya’ya gidebilmek için rol aldıkları “Ölene Kadar” ve “Kara Sevda” dizilerinin setinden izin aldı. Nişan haberini şimdilik gizli tutmak isteyen çift, durumu set ekiplerine de açıklamadı, ‘özel nedenlerle’ izin istedi.

İkili, birlikte Evcen’in ailesinin yaşadığı Solingen’e uçtu. Dün akşam Evcen’i ailesinden isteyen Özçivit, aldığı olumlu yanıtla birlikte sevgilisinin parmağına nişan yüzüğünü taktı. Sevgililer, haziran ayının sonunda, dizileri tatile girdiğinde evlenmeyi planlıyor.

Yorumlar | 1
üye profil
Süvari Bora 2 yıl önce
Sırf ödüle Adem ve Sabriye gitmesin diye ayağı sakat haliyle yarıştı ve ayağını daha beter hale getirdi. Sporcunun hırslısı iyi ama bencillikten gelen hırs böyle zarar da verebilir. Zaten izleyicinin büyük bir çoğunluğu Sema'yı antipatik bulmaya çoktan başladı. Bu tip yarışmacılar şimdiye kadar şampiyon olamadı. Örnek olarak Merve ve Nagihan gösterilebilir. Aşırı hırsları antipatik görünmelerine sebep oluyor ve en sonuna kadar gelseler bile eleniyorlar.