Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burak Krizi Büyüyor

Burak Krizi Büyüyor

Burak için G.Saray, Trabzon'a avukatını gönderdi. Trabzon'a bonservisinin % 25'lik payı için verilen taahhütnameyi bordo-mavililer yine yeterli bulmadı

18.07.2012 10:56

Burak için G.Saray, Trabzon'a avukatını gönderdi. Trabzon'a bonservisinin % 25'lik payı için verilen taahhütnameyi bordo-mavililer yine yeterli bulmadıBurak dün de resmen G.Saraylı olamadı. Bordomavili takımın hesabına 5 milyon Euro yatıran ve Burak'ın bir sonraki transferinden % 25'lik pay için de taahhütname veren G.Saray, dün sabah avukatını Trabzon'a gönderdi. Şimdi hikayenin başına dönelim..

Haber ile ilgili metin girin!.Faks yoluyla cuma günü Trabzonspor'a yazı gönderen G.Saray, "Sözleşmedeki hükümler gereği 5 milyon Euro Trabzonspor'un hesabına yatırıldı. Sözleşmenin feshi ile birlikte bonservisin verilmesini istiyoruz" ifadesini kullanmıştı. Trabzonspor da bu yazıya istinaden, "Fesih için gerekli koşullar tam anlamıyla oluşmamıştır. Yüzde 25'lik bonservis bedeline ilişkin verilen teminattaki imza kimindir?" deyince dün sabah G.Saray'ın avukatı soluğu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde aldı.OLMAZSA TEK TARAFLI FESİH!Avukat %25'lik pay için G.Saray'ın verdiği yeterlilik taahhüt belgesini sundu. Trabzon, belgedeki bazı ifadelerin eksik olduğu belirterek yeni bir belge istedi. Yeni belge bugün sunulacak yine kabul görmezse, Burak sözleşmesini tek taraflı fesh edecek.
Yorumlar | 0
üye profil