Bu yıl yaz tatili başlamadan oyun başlıyor!

Bu yıl yaz tatili başlamadan oyun başlıyor!
Yayınlanma Tarihi: 29.05.2018 16:50 | Değiştirme Tarihi: 30.05.2018 01:31

Tüm oyunseverler CNR GamesWeek İstanbul da bir araya geliyor.

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlenceli kapılarını oyunseverler için açıyor.

En yeni oyunların ve teknolojilerin sergileneceği  GamesWeek İstanbul,  fenomen oyuncular, turnuvalar, her yaştan oyuncu ve teknoloji meraklıları, oyun stüdyoları, üniversiteler ve önde gelen oyun şirketlerinin de katılımıyla unutulmaz bir organizasyon olacak.

Oyun tutkunları hem yarışacak hem de çesitli ödüller kazanacak

En son teknolojiye sahip VR platformları, son dönem piyasaya çıkan bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, konsollar, bağımsız oyun geliştiricileri, kutu oyunları gibi bir çok yeni teknolojiyi bir arada görebileceğin Games Week İstanbul’da, Games Week İstanbul’da, çok sayıda bireysel oyuncunun yanısıra ve e-spor takımlarının yer alacağı ana sahne turnuvaları, ödüllü define avı etkinlikleri, ödüllü Cosplay yarışmaları, Youtuber imza ve buluşma etkinliklerine de katılma imkanı bulacaksın!

Oyun dünyasına açılan kapı

Ayrıca oyun şirketlerinin, oyun severlerle yan yana gelmesini sağlamaya yönelik olan fuar, bağımsız oyun geliştiricilerine ve profesyonel iş dünyasına henüz adım atmamış genç yeteneklere de önemli fırsatlar sunuyor.

PUBG, Fortnite ve League of Legends turnuvalarında benzersiz bir rekabet, eğlence ve ödül kazanma şansı seni bekliyor!

Unutma bu oyunda kaybetmek yok seni de bekliyoruz

Detayli bilgiye www.gamesweekistanbul.com sitesinden ulaşabilirsin.

Haber ile ilgili metin girin!.