Bu Tarz Benim yeni bölümleriyle TV8'de

Bu Tarz Benim birbirinden iddialı yarışmacıların katılımıyla gerçek sunucusu ve gerçek jürisi ile yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2015 14:08
Değiştirme Tarihi: 12.01.2015 14:36
Bu Tarz Benim birbirinden iddialı yarışmacıların katılımıyla gerçek sunucusu ve gerçek jürisi ile yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında.

Bu Tarz Benim ile ilgili tüm haber ve videolar acunn.com'da. Ekranların en sevilen ve takip edilen moda yarışması Bu Tarz Benim yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Bu Tarz Benim'in yarışmacıları ile ilgili bilgilere, Bu Tarz Benim'in tüm bölümlerine ve Bu Tarz Benim ile ilgili tüm gelişmelere acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.


Gerçek jüri ve gerçek sunususu ile

Bu Tarz Benim gerçek jürisi Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve gerçek sunucusu Öykü Serter ile TV8 ekranlarında.

Herkes iddialı!

“Nerede nasıl giyinilir? En iyi ben bilirim” iddiasında bulunan yepyeni 14 yarışmacı Türkiye’nin En Tarz Kadını unvanını elde etmek için kıyasıya yarışacak.

Jüride Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu, sahne arkasında tüm tecrübesiyle Uğurkan Erez ve onlara sunumuyla eşlik eden Öykü Serter ile 14 yarışmacı, her hafta kendilerine verilecek bütçe ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri seçmeye çalışacak ve hesaplı ama doğru giyinebilmenin tüyolarını verecekler.

Hafta içi her gün TV8'de

Bu Tarz Benim hafta içi her gün 15.30'da TV8 ekranlarında olacak.

Hafta içi yapılan yayınlarda her gün kendi seçtikleri farklı bir konsept ile çıkan yarışmacıları, jüri değerlendirecek. En çok “Tarzsın” yorumunu alan yarışmacı hafta sonu yapılacak olan elemeye dokunulmazlık ile katılacak.

Konuk sanatçılar ile renklenecek Cumartesi Eleme gecelerinde ise; yarışmacılar jüri üyeleri tarafından puanlandırılacak ve her hafta bir yarışmacı hayallerine veda edecek.

bu Tarz Benim haberleri